..................... 2021 İnstagram Erişim Arttırma Eğitimi ile Binlerce kişi!

İşletmelerin marka olabilmesi, kazançlarının artması için 15 yıllık tecrübeyi 2020 itibariyle online olarak hizmet vermekteyiz.
Online satış pazarlama danışmanlığı olarak fayda sağlamaya devam ediyoruz.

Bize Ulaşın

Sende instagram erişimlerimi ücretsiz arttırmak istiyorum diyorsan..

İnstagramda erişim arttırmak, instagramda etkileşim arttırmak, instagramda satışlarını arttırmak organik ve ücretsiz arttırmak istiyorsan bu eğitim tam sana göre!
Reklam bütçesi olmayan işletmeler yada ücretsiz binlerce kişiye ulaşarak influencer marketing yapmak isteyen kişiler için bu eğitim kaçmaz. Organik olarak binlerce kişiye ulaştığında markanı tanıtabilir, satışlarını sıfır maliyet ile gerçekleştirebilirsin.
Binlerce kişiye ulaşarak bu istatistiklerini işletmeler ile paylaşarak influencer marketing ile ek gelir kaynağı oluşturabilirsin.

Birebir Uygulamalı Erişim Arttırma Eğitimi detayları aşağıda.. 

instagram erisim arttirma egitimi 2021

Neden erişim arttırma eğitimi almalısın?

Instagram organik erişimleriniz her geçen gün düşmeye devam etmektedir. Araştırmalara göre 2019 ‘dan bu yana %65’ e varan düşüşler gözlemlenmiştir. Organik erişimlerin düşmesinin asıl sebebi, Facebook ve instagram tarafında ücretli reklamlar yapan sayfalara erişim verilmesinden kaynaklıdır.

İşletmelerin dijitale ilgisinin artmasından dolayı, 2020 senesi itibariyle reklamlardan elde edilen erişimlerde de düşüş görülmektedir. Bununla birlikte kazanılan erişim başına ücrette artış uygulanmaya başlanmıştır.

Alacağınız bu erişim eğitimi ile reklam yapmadan binlerce kişiye ücretsiz ulaşabileceksiniz. Sosyal medya yönetimi yapıyorsanız yönettiğiniz firmalara organik erişimler kazandırabilir, yapmıyorsanız organik erişim kazandırabilen bir sosyal medya yöneticisi olduğunuzu söyleyerek birden fazla firma ile anlaşarak, sosyal medya yöneticiliği yaparak evinizden çalışabilir, gelir elde edebilirsiniz.

Eğitim kaç ders ?

Birebir erişim arttırma eğitimi 2 ders, teori ve uygulama şeklinde işlenmektedir. Toplamda 2 saat olarak eğitim sunulmaktadır. Talep ve randevu müsaitlik durumuna göre ek ders de alabilirsiniz.

Eğitimin içeriğinde neler var?
  1. Erişim Arttırma Stratejileri
  2. Profil Analizi
  3. İçerik Analizi
  4. Hedef Kitle Analizi
  5. Hashtag Analizi
  6. Analiz Yapılan Araçlar
  7. Nokta Atışı İpuçları
  8. Güncellemelerden Yararlanma
Eğitim nasıl yapılıyor?

Planlanan randevu tarihi ve saati ödeme yapıldıktan sonra onaylanıyor. Randevu saatinizden kısa süre önce Zoom çevirim içi platformu bağlantı bilgileriniz Whatsapp üzerinden bildiriliyor. Randevu saatinizde Zoom çevirim içi platformu ile bağlantı kuruluyor. Birebir uygulamalı şekilde eğitiminizi alıyorsunuz. Teori dersi kendi hesabımız üzerinden anlatılmakta olup uygulama dersinizde istediğiniz sayfa üzerinden uygulamalar yapılarak anlatılmaktadır. 

Birebir Erişim Arttırma Eğitimi
Birebir Erişim Arttırma Eğitimi

500
299

2 Ders 2 Saat

  • Birebir Uygulamalı Eğitim
Hemen Randevu Al