.....................

İşletmelerin marka olabilmesi, kazançlarının artması için 15 yıllık tecrübeyi 2020 itibariyle online olarak hizmet vermekteyiz.
Online satış pazarlama danışmanlığı olarak fayda sağlamaya devam ediyoruz.

Bize Ulaşın

Dijital pazarlama danışmanlığı ile 2021'de marka ol !

dijital satis pazarlama danismanligi ile musteri kazan ismailaligokcek com kazancini arttir satislarini arttir 2021
Dijital Pazarlama Danışmanlığı 2021

Dijital pazarlama çalışmaları yapıp fayda göremeyen birçok kişiden hemen hemen her gün mesaj, mail alıyorum. Herkes satışlarını arttırmak ya da marka bilinirliğini arttırmak için reklamlar yapıyor. Fakat bu reklamlar sonucunda fayda göremediklerini ve tonla para harcayıp bütçelerini çöpe dönüştürdüklerini söylediler. 

İşletmenin dijital pazarlama çalışmaları için harcadığı bütçe ne kadar olursa olsun, sektöre ve bütçeye göre bir strateji belirlenmelidir. Dijital pazarlamanın tercih edilmesinin sebebi diğer pazarlama çeşitlerine göre uygun maliyetle milyonlarca kişiye ulaşabilmesidir.

Peki, bütçenizi verimli harcayamadınız ya da daha önce çalıştığınız ajans ya da danışmanlardan kötü tecrübe edindiniz. Şimdi ne yapmalıyız diyorsanız.. Veri analizi diyerek cevaplayabilirim. Danışmanlık verirken yapılan nokta atışı davranış veri analizi yapmaktır.

Doğrudan dijital pazarlama kaynaklarına yönelerek temel seviye reklam çıkabilirsiniz ama bunun sonrası nasıl olmalı ya da ilerisi için bir planlama olmalıdır.

Danışmanlığının temeli planlamaya dayanır

dijital satis pazarlama danismanliginda planlama nasil yapilmalidir ismailaligokcek com dijital pazarlamada basarili planlama
instagram erişim arttırma, instagram erişim arttırma2021

Sosyal medya yönetimi, sosyal medya içerik yönetimi de yaparken bilindiği gibi editöryal planlama yapılır. Bu vakitten kazanmak ve diğer işlere yoğunlaşmanız için fırsat yaratmaktadır. Aynı şekilde pazarlama yaparken veri analizi yaparak danışmanlığınızın planlaması başlar.

Sonra sektörünüze ve bütçenize göre ücretli ya da ücretsiz pazarlama kaynakları kullanılarak kullanıcıların dikkati çekilmeye ve web sitenize trafik arttırmak için kullanılır. Bu gelen trafiği ise stratejik çalışmalar ile potansiyel müşteriden, müşteriye çevrilir.

Satış yapmak, kazancınızı arttırmak, kar oranınızı katlamak ve markanızı büyütmek için müşteri kazanmanız gerekir.

Müşteri Kazanmadan Nasıl Satış Yapacaksınız?

Dijital satış ve pazarlama çalışmalarında her şeyden önce müşteri kazanmak için çalışmalar yapılmalıdır. Eğer doğrudan satış yapmaya kazancınızı katlamaya odaklanırsanız tüm umutlarınız hüsranla sonuçlanacaktır.

Bu nedenle önce müşteri kazanmak, onları tanımak ve onların isteğine göre hareket etmeliyiz. Dijital pazarlamanın satışa götürmesindeki kolaylık, müşterinizi kolay tanıyabilmenizi sağladığından dolayıdır. Yani müşterimizin işletmemize vermiş olduğu bakış açısına göre hareket ettiğimiz zaman alacağımız kullanıcı deneyimleri ile yeni müşteriler kazanabiliyoruz. Yeni müşterileri getiren müşterimiz sayesinde maliyetlerimiz düştüğü gibi kar oranımızda artış sağlanıyor.

dijital satis pazarlama danismanligi ismailaligokcek com ile musteri kazanin musteri kazanmadan satis olmaz
Dijital Pazarlama Danışmanlığı 2021'de Kazandırır

İsmail Ali Gökçek'in Danışmanlık Hizmeti Nasıl?

Eğer işletmenizi dijitale taşımadıysanız; önce sizin için dijitalde bir işletme oluşturuyoruz. Web site kurulumu, sonrasında Google ve sosyal medya izleme kurulumları yapılıyor. Hedef kitlenizin dijitaldeki davranışları kısa süre içerisinde analiz edilip, hangi alanda ağırlıkça bulunuyorsa o alana dair pazarlama kaynakları oluşturulup çalışmalara başlanıyor. Eğer dijitalde bir işletmeniz varsa; veri analizi yapıyoruz. kullanıcı deneyimleri, problemleri belirleniyor, hedef kitlenin talepleri ile işletmenin varlıkları arasındaki dengeyi kurarak işletmeye özel strateji doğrultusunda pazarlama çalışmaları yapıyoruz. Tüm bu işlemlerdeki amacımız işletmelerin uzun vadede başarı göstermesidir.

İsmail Ali Gökçek işletmenizin dijital satış pazarlama danışmanı olarak tüm bu süreçte işlemlerin doğru briefler (talimatlar) ile yürütülmesi, doğru dediğimiz faydalı olacak şekilde işleyişin planlaması, kontrolü, raporlandırılması vb. faktörleri kullanarak uzun vadede ayakta kalacak işletme yaratmanıza yardımcı oluyoruz.

İsmail Ali Gökçek Danışmanlığı ile Uzun Vadede Kazanmak İster Misin?

Merhaba, ben İsmail Ali Gökçek. Dijitalde pazarlama çalışmalarınız için analizleri ile marka olmanıza yardımcı olacak kişiyim. Birden fazla firmaya rehberlik ,danışmanlık, eğitim verdim. Onlarca kişiye birebir eğitimler vermekteyim. Hakkımda detaylı bilgiye sahip olmak ve benimle tanışmak isterseniz buradan  hakkımdaki detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.