..................... Dijital Satış ve Pazarlama Danışmanlığı 2021

İşletmelerin marka olabilmesi, kazançlarının artması için 15 yıllık tecrübeyi 2020 itibariyle online olarak hizmet vermekteyiz.
Online satış pazarlama danışmanlığı olarak fayda sağlamaya devam ediyoruz.

Bize Ulaşın

dijital satis pazarlama danismanligi ismailaligokcek com instagram etkilesim arttirma organik buyume

Merhaba, ben İsmail Ali Gökçek. Dijital satış ve pazarlama danışmanıyım. Birçok sektörde  çalışarak 15 yılda edinmiş olduğum satış ve pazarlama bilgi, tecrübelerimi 2020 itibariyle dijitalde sizlerin hizmetine sunmaktayım. Birden fazla firmaya rehberlik / danışmanlık, eğitim hizmetleri ile destek verdim. 
Onlarca kişiye de birebir satış ve pazarlama konularında eğitimler vermekteyim. Hocam sizin farkınız ne? diye soruyorsanız; ben kazanmak isteyen firma, şahıslara hizmet veriyorum. Amacım hizmet verdiğim firma ya da şahıslara para edecek değerler kazandırmaktır. 

Dijital satış pazarlamada uzmanlık alanınız nedir?

Uzmanlık alanım, veri analizi, kullanıcı analizi ve buna bağlı olarak kullanıcı davranışlarıdır. Senin tanımadığın potansiyel müşterini, değersiz gördüğün küçük detaylar sayesinde analiz yaparak tanıyorum. Potansiyel müşterini tanıdığım ve sana da tanıttığım için kısa süre içerisinde aktif hale geçebiliyor ve uzun vadede başarıya dönüşebiliyorsun.

Neden dijital satış ve pazarlama danışmanlığı ?

Bir firma ya da şahıs pazarlama çalışmalarını neden yaptırmak ister? Satış yapmak ya da benzer türde çalışmaları paraya çevirebileceğinden dolayı olması gerekir. Birçok mesaj alıyorum, ”hocam etkileşimleri nasıl arttırabilirim?”, ”hocam reklam maliyetimi nasıl düşürebilirim?” ya da para kazanmasa bile pazarlama yapmaya devam edenler .. tanıdık geldi mi? 

İşte buradaki probleme çözüm olmak adına dijital satış ve pazarlama danışmanlığı. Ücretli ya da ücretsiz pazarlama çalışmalarının paraya dönüştürülmesi konusunda tam da doğru yerdesin. Hoş geldin. 🙂

 

Web sitem olmadan danışmanlık alabilir miyim?

Web siten yoksa sosyal medya danışmanlığı hizmeti alarak, hem ücretli hem ücretsiz (organik erişim arttırma) pazarlama olanakları kullanılarak yaptığın çalışmaları paraya dönüştürmen için yardımcı oluyorum.
Web siten varsa rakiplerinden bir – sıfır önde başlarsın. Neden?
Çünkü, dijital ölçülebilen, analiz edilebilen ve tanımlanabilen bir atmosfer. En iyi ölçüm ve analiz kaynağımızda her zaman web sitedir. 

dijital satis pazarlama danismanligi ismailaligokcek com

Web siten varsa, yapılan çalışmaların paraya dönüştürme süresi daha da kısalmaya başlıyor. Buradaki zamanın kısalması ya da uzaması tamamen senin müşterini tanımam ile alakalı bir durum. Senin dijital varlıklarına erişen kullanıcıyı (potansiyel müşterini) ne kadar kısa sürede tam anlamıyla tanımlayıp, öğrendiğimiz zaman bu süre bazında paraya dönüştürme sürende değişebiliyor.

 
 

dijital satis pazarlama danismanligi ismailaligokcek com organik buyume dijital satis uzmani dijital pazarlama uzmani

Danışmanlığınızı eğitim gibi alabilir miyim?

Tabi, firmalara ya da şahıslara danışmanlık hizmetimi daha çok rehberlik olarak sunduğumdan dolayı bir nevi eğitim almış olacaksın. Eğitimlerimi birebir olarak veriyorum. Parça parça eğitim vermek yerine dijital satış ve pazarlama danışmanlığı hizmeti ile kapsamlı eğitim vermek istedim.

 

Birebir verdiğiniz eğitimler nelerdir ?

Aktif olarak Instagram organik erişim arttırma eğitimi, sosyal medya eğitimi, Google reklamları eğitimi, içerik yönetimi eğitimi vermekteyim.
Dijital satış ve pazarlama danışmanlığı aldığınız zaman bütün bu eğitimlerden ve kendi uyguladığım, başarısını gördüğüm tüm nokta atışı ipuçlarından da yararlanmış olacaksın.

 

 

Dijital satış ve pazarlama danışmanlık hizmeti nasıl uygulanacak?

Çalışmaya başladığımız ilk süreçte, danışmanlık verilecek olan dijital platformun eksik, hatalı ya da düzenlenmesi gereken noktaları tespit edeceğiz.

Neyin nasıl yapılması gerektiğini uygulamalı bir şekilde öğreneceğiz. Kurulumlar sonrasında süreç ağırlıklı olarak kullanıcının (potansiyel müşterinin) tanınması için yapılacak olan analizler üzerine yoğunlaşarak devam edecek. Kullanıcı ne kadar iyi tanınırsa dönüşlerin süresi de bir o kadar kısa sürecek. Organik erişimlerin artması sağlanarak doğru kişiye uygun maliyet ile ulaşılması üzerine çalışmalar yapılacak.

Yukarıda bahsettiğim her şeyin eğitimine, 30 gün içerisinde 5 saat birebir görüşme hakkıyla birlikte alacaksınız.

 
 
Danışmanlığa ara verebilir ya da sonlandırabilir miyim?

Tüm bu çalışmaların aslında bir eğitimden ibaret olduğunu unutmayın. Bu sebeple ne zaman öğrendiğini, doygunluğa eriştiğini ya da para kazanmak istemediğini düşündüğün zaman ara verebilir ve ya danışmanlığını sonlandırabilirsin. Para kazanmaktan ziyade insan kazanıyorum.

 

Bildiri

Dijital satış ve pazarlama danışmanlığı insanların sürekli düşüncelerinin değiştiği gibi dijitalin de her türlü probleme açık bir mecra olduğunu bildiğinizden dolayı hiçbir garanti vermemektedir. Başarının bir gecede değil, sıkı çalışma ile geldiğini bilmenizi isterim.

Çalışmak istemediğiniz ya da sonlandırmak istediğiniz sonraki ay gelmeden bildirmeniz durumunda karşılıklı nezaket çerçevesinde danışmanlık hizmetiniz son bulacaktır. Buradaki bilgiler dışında herhangi bir sorunuz olması durumunda: mail, instagram ya da whatsapp üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Birebir Uygulamalı Sosyal Medya Danışmanlığı 1499₺

Kapsamlı Uygulamalı Dijital Satış ve Pazarlama Danışmanlığı 2699₺

Danışmanlık Başvuru