.....................

İşletmelerin marka olabilmesi, kazançlarının artması için 15 yıllık tecrübeyi 2020 itibariyle online olarak hizmet vermekteyiz.
Online satış pazarlama danışmanlığı olarak fayda sağlamaya devam ediyoruz.

Bize Ulaşın

dijital satis pazarlama danismanligi ismailaligokcek com instagram etkilesim arttirma organik buyume

 

Merhaba, ben İsmail Ali Gökçek. Dijital satış ve pazarlama danışmanıyım. Birçok sektörde  çalışarak 15 yılda edinmiş olduğum satış ve pazarlama bilgi, tecrübelerimi 2020 itibariyle dijitalde sizlerin hizmetine sunmaktayım. Birden fazla firmaya rehberlik / danışmanlık, eğitim hizmetleri ile destek verdim. 
Onlarca kişiye de birebir satış ve pazarlama konularında eğitimler vermekteyim. Hocam sizin farkınız ne? diye soruyorsanız; ben kazanmak isteyen firma, şahıslara hizmet veriyorum. Amacım hizmet verdiğim firma ya da şahıslara para edecek değerler kazandırmaktır. 

Danışmanlık hizmeti nasıl uygulanıyor?

 

Çalışmaya başladığımız ilk süreçte, danışmanlık verilecek olan dijital platformun eksik, hatalı ya da düzenlenmesi gereken noktaları tespit edeceğiz. Danışmanlık sürecimiz aylık 20 Saatlik çalışmadan oluşmaktadır.

 

Neyin nasıl yapılması gerektiğini uygulamalı bir şekilde öğreneceğiz. Kurulumlar sonrasında süreç ağırlıklı olarak kullanıcının (potansiyel müşterinin) tanınması için yapılacak olan analizler üzerine yoğunlaşarak devam edecek. Kullanıcı ne kadar iyi tanınırsa dönüşlerin süresi de bir o kadar kısa sürecek. Organik erişimlerin artması sağlanarak doğru kişiye uygun maliyet ile ulaşılması üzerine çalışmalar yapılacak. Bu adımların içerisinde 5 saat birebir görüşme hakkınız dahildir.

 

Web sitem olmadan danışmanlık alabilir miyim?

Web siten varsa rakiplerinden 1:0 önde başlarsın. Neden?
Çünkü, dijital ölçülebilen, analiz edilebilen ve tanımlanabilen bir atmosfer. En iyi ölçüm ve analiz kaynağımızda her zaman web sitedir. 

dijital satis pazarlama danismanligi ismailaligokcek com organik buyume dijital satis uzmani dijital pazarlama uzmani

 

Web siten varsa, yapılan çalışmaların paraya dönüştürme süresi daha da kısalmaya başlıyor. Buradaki zamanın kısalması ya da uzaması tamamen senin müşterini tanımam ile alakalı bir durum. Senin dijital varlıklarına erişen kullanıcıyı (potansiyel müşterini) ne kadar kısa sürede tam anlamıyla tanımlayıp, öğrendiğimiz zaman bu süre bazında paraya dönüştürme sürende değişebiliyor.

 

Bildiri

Dijital satış ve pazarlama danışmanlığı insanların sürekli düşüncelerinin değiştiği gibi dijitalin de her türlü probleme açık bir mecra olduğunu bildiğinizden dolayı hiçbir garanti vermemektedir. Başarının bir gecede değil, sıkı çalışma ile geldiğini bilmenizi isterim.

Çalışmak istemediğiniz ya da sonlandırmak istediğiniz sonraki ay gelmeden bildirmeniz durumunda karşılıklı nezaket çerçevesinde danışmanlık hizmetiniz son bulacaktır. Buradaki bilgiler dışında herhangi bir sorunuz olması durumunda: mail, instagram ya da whatsapp üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Birebir Sosyal Medya Danışmanlığı

Kapsamlı Dijital Satış ve Pazarlama Danışmanlığı

Birebir Danışmanlık & Eğitim Başvuru