..................... İnstagram Erişim Yönetimi ile Organik Erişimi 40 KAT Arttır

İşletmelerin marka olabilmesi, kazançlarının artması için 15 yıllık tecrübeyi 2020 itibariyle online olarak hizmet vermekteyiz.
Online satış pazarlama danışmanlığı olarak fayda sağlamaya devam ediyoruz.

Bize Ulaşın
erisim yonetimi instagram

Erişim Yönetimi Nedir?

Instagram organik erişimleriniz her geçen gün düşmeye devam etmektedir. Araştırmalara göre 2019 ‘dan bu yana %65’ e varan düşüşler gözlemlenmiştir. İşletmelerin dijitale ilgisinin artmasından dolayı, 2020 senesi itibariyle reklamlardan elde edilen erişimlerde de düşüş görülmektedir.

Ayrıca, birçok instagram sayfasının reklam hesaplarının yapılan eksik ya da yanlış adımlar sebebiyle gereksiz yere sürekli kapanmasından dolayı organik olarak erişimleri yükseltebileceğimiz, özellikle reklam bütçesi olmayan küçük işletmeler için tasarlanmış bir sosyal medya hizmetidir. ERİŞİM YÖNETİMİ, ETKİLEŞİM VE TAKİPÇİ ARTTIRMA GİBİ ÖZELLİKLER İÇERMEMEKTEDİR.

Erişim Yönetimi Nasıl Yapılmaktadır?

Erişim yönetimi stratejik, organik ve hedef kitle bazlı bir hizmet olduğundan dolayı, çalışma süresi içerisinde sayfaya kullanıcı bilgileri ile giriş yapılarak, erişimleri düşük olan gönderilerin canlandırılması ile sayfaya daha fazla kullanıcın erişmesi sağlanır. 

Sayfanın ihtiyacı olan değerler tespit edilir, hedef kitlenin yoğunlaştığı alanlar tespit edilir ve çeşitli yollar ile yönlendirme yapılarak doğal olarak erişim almaya başlar. Sayfa erişimleri artmaya başladıkça instagram tarafından kaliteli görülür. Bu durum gönderilerinizin hedef kitlenize görünmesini sağlar.

Erişim Yönetiminin Faydası Nedir?

Erişim yönetimi instagram sayfa, profillere manuel olarak uygulanan bir çalışmadır. Herhangi bir aracı kurum olmadan doğrudan organik erişim arttırma stratejileri ile uygulanması ile yüksek erişim potansiyeli yaratır.

Erişim yönetimi organik bir çalışma olduğundan dolayı, instagram tarafından kaliteli bir sayfa olduğunuza dair kanıtlayıcı özelliği bulunmaktadır. Kaliteli bir sayfa, profil olmanızı sağlamasından dolayı, sonrasında yapabileceğiniz pazarlama çalışmalarında alacağınız dönüşümler fazlasıyla artacaktır.

Reklamlardan dönüşümlerinizin artması dışında, organik erişim alt yapısı uygulandığı için reklam maliyetlerinizde yarı yarıya düşüş görülmektedir.

Erişim Yönetimi Haftalık
Erişim Yönetimi Haftalık

800
399

Haftalık Yönetim

 • 50 Bin Kullanıcı Erişimi
 • İçerik Analizi
 • Hedef Kitle Analizi
 • 7 Gün Boyunca Yönetim
 • Erişimler Artmaz ise %100 ücret iade Garantili !
Hemen Başlat
Erişim Yönetimi Aylık
Erişim Yönetimi Aylık

1200
849

Aylık Yönetim

 • Profil Düzenlemeleri
 • İçerik Açıklama Düzenlemeleri
 • Profil Analizi
 • İçerik Analizi
 • Hashtag Analizi
 • Hedef Kitle Analizi
Hemen Başla