..................... Instagram Hesabı Dondurmak 5 Dakikada Devre Dışı Bırakmak | İsmail Ali Gökçek

İşletmelerin marka olabilmesi, kazançlarının artması için 15 yıllık tecrübeyi 2020 itibariyle online olarak hizmet vermekteyiz.
Online satış pazarlama danışmanlığı olarak fayda sağlamaya devam ediyoruz.

Bize Ulaşın
sosyal medya

Instagram Hesabı Dondurmak 5 Dakikada Devre Dışı Bırakmak

Instagram hesabı nasıl dondurulur ?

Instagram hesabınızı dondurma (devre dışı bırakmak) için:

— Bir bilgisayardan instagram.com‘a giriş yapın.

— Sağ üstteki profil resminize tıklayın ve Profil’e ve ardından Profili Düzenle’ye tıklayın.

— Aşağı kaydırın, ardından sağ alttaki ‘hesabımı geçici olarak devre dışı bırak’ seçeneğini tıklayın.

— Hesabınızı neden devre dışı bırakıyorsunuz? seçeneğinin yanındaki açılır menüden bir seçenek belirleyin. ve şifrenizi yeniden girin. Hesabınızı devre dışı bırakma seçeneği, yalnızca menüden bir neden seçip şifrenizi girdikten sonra görünecektir.

— Hesabı geçici olarak devre dışı bırak’ı tıklayın.

Hesabınızı geçici olarak devre dışı bırakmak, siz tekrar giriş yaparak yeniden etkinleştirene kadar profilinizi, fotoğraflarınızı, yorumlarınızı ve beğenilerinizi gizleyecektir. Bir Instagram hesabını geçici olarak devre dışı bırakmak, hesabınızı tamamen silmekten daha kolaydır, bu da önce Instagram’a bir istek göndermenizi gerektirir. Bir talepte bulunduktan 90 gün sonra platform hesabınızı tamamen siler.


Hesabınızı sildiğinizde profiliniz, fotoğraflarınız, videolarınız, yorumlarınız, beğenileriniz ve takipçileriniz kalıcı olarak kaldırılacaktır. Hesabınız silindikten sonra aynı kullanıcı adı ile tekrar üye olamaz veya bu kullanıcı adını başka bir hesaba ekleyemezsiniz.

instagram hesabı nasıl dondurulur 
instagram hesabı dondurmak
instagram hesabı devre dışı bırakmak
instagram hesabı nasıl dondurulur 2021

Instagram hesabınızın kalıcı olarak silinmesini istemek için:

— Bir web tarayıcısında veya bilgisayarda Instagram’da oturum açın.

— Hesabınızı Silin sayfasına gidin.

— ‘Hesabını neden siliyorsun?’ seçeneğinin yanındaki açılır menüden bir seçenek belirleyin. ve şifrenizi yeniden girin. Hesabınızı kalıcı olarak silme seçeneği, yalnızca menüden bir neden seçtikten sonra görünecektir.

— Hesabımı kalıcı olarak sil’e tıklayın veya dokunun.

Instagram, hesap silme talebinizden 30 gün sonra hesabınızın ve tüm bilgilerinizin kalıcı olarak silineceğini ve bilgilerinizi geri alamayacağınızı not eder. Gönderdiğiniz her şeyin silinmesi silme işleminin başlangıcından itibaren 90 gün kadar sürebilir ve bu bilgilere Instagram kullanan diğer kişiler tarafından erişilemez.

Instagram ayrıca, bilgilerinizin kopyalarının, bir felaket, yazılım hatası veya başka bir veri kaybı durumunda veya yasal sorunlar, şart ihlalleri veya zarar gibi şeyler için bile platformun kurtarmak için kullandığı yedekleme deposunda 90 günden sonra kalabileceğini not eder. önleme çabaları.

Author

İsmail Ali Gökçek

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir