İsmail Ali Gökçek Kimdir?

dijital satis pazarlama danismanligi ismailaligokcek com instagram etkilesim arttirma organik buyume

                                

 Tanışalım

Merhaba, ben İsmail Ali Gökçek. İstanbul 1995 doğumlu turizm profesyoneli (Night Manager) ve dijital satış ve pazarlama danışmanıyım. İşletmelere sosyal medya , dijital pazarlama , ücretli ücretsiz pazarlama kaynaklarını etkili bir şekilde kullanmaları için danışmanlık vermekteyim. Birçok işletmeye destekte bulundum, aynı zamanda birçok kişiye de birebir eğitim veriyorum.

icon3d 45ismail Ali Gökçek Öğrenim Hayatı

Ticaret Meslek Lisesi bilgisayar programcılığı mezunuyum. Üniversite eğitimimin başında İstanbul Arel Üniversitesi’ n de bir yıl bilgisayar programcılığı okuduktan sonra Düzce Üniversitesi turizm ve otel işletmeciliği bölüme geçiş yaptım. Bölümden birincilik derecesi ile mezun oldum. Anadolu Üniversitesi konaklama işletmeciliği bölümü okuyarak lisans tamamlamamı gerçekleştirmiş oldum. Ön büro için geçerli olan dört (Opera, Fidelio, Amonra, Odeon) PMS programlarına ve İngilizce – İspanyolca dil bilgilerine sahibim.
 

hero 6

ismail Ali Gökçek Bilişim Alanı Bilgisi Nedir?

Bilişim alanında, Adobe Dreamweaver, Adobe Photosop, Adobe Flash Player, Camtasia Studio8, Microsoft Visual Studio, Microsoft Office Programları, WordPress program ve uygulamaların ayrıca, HTML, PHP, C# C++ programlama dilleri bilgilerine sahibim. 

ismail Ali Gökçek Çalışma Hayatı 

Çok genç yaşta, 2005 yılı itibari ile çalışma hayatına başladım. Yaklaşık 15 yıllık iş tecrübesine sahip oldum. Tekstil (üretim)/ İnşaat/ Gayrimenkul/ Yiyecek ve İçecek/ Gıda / Tekstil (mağaza)/ Turizm…)  satış-pazarlama ağırlık çalıştığımdan dolayı sürekli strateji geliştirerek işime değer vermeye odaklandım ve bu da verim olarak geri dönüyordu tabi.

Çalışma hayatımın son 8 yılında Marmara, Batı Karadeniz ve Ege bölgelerinden oluşan deneyimi turizm sektörü sayesinde sahip oldum. Sahip olunan tecrübeyi dijitale taşıdığımızda başarılı olduğumuzu fark ettik. Dijital satış ve pazarlama danışmanlığına 2020 yılı itibariyle hizmet vermeye başladık. Birçok sektördeki firmalara freelance olarak hizmet vermekteyiz.

Doktorlar insanların hastalığına çözüm bulur ve tedavi ederler. Ben işletmelerin hastalığını tespit etmelerine, çözüm bulmalarına ve tedavi edilerek marka olmalarına yardımcı olmak için çalışıyorum. 

Başarının 1 gece de oluştuğuna inananlardan değil, başarının ödüllendirildiği 1 gecenin binlerce gecelerden oluştuğuna inanan biriyim.

Satış pazarlama mantığımı dijital platformlar ile firma analizi yapıp firmaya özel strateji belirledikten sonra  Google / Sosyal Medya gibi pazarlama kanalları başta olmak üzere satış, müşteri kazanmaları için neye ihtiyaçları varsa ihtiyaçlarını belirleyip, stratejik planlama belirleyip parasal değerler elde etmelerine yardımcı oluyorum.

Şu ana kadar yaptığım işlerde ve çalıştığım her yerde ”fayda” sağlamayı prensip ederek çalıştım, çalışıyorum ve çalışmaya devam edeceğim.

 
ismail Ali Gökçek 
Dijital satış ve pazarlama danışmanı

Destek verdiği işletmeler

Birebir eğitim alan öğrencilerin yorumları