..................... Online Marka Danışmanı Nedir? | Online Satış | Pazarlama 2021

İşletmelerin marka olabilmesi, kazançlarının artması için 15 yıllık tecrübeyi 2020 itibariyle online olarak hizmet vermekteyiz.
Online satış pazarlama danışmanlığı olarak fayda sağlamaya devam ediyoruz.

Bize Ulaşın

online marka danışmanı, dijital marka danışmanı, marka danışmanlığı, dijital danışman

 

Online Marka Danışmanı ile İşletmenizi Marka ‘ya Dönüştürün.

Online Marka Danışmanı Nedir?

Online marka danışmanı, şirketlerin ürünlerini satmaları için analiz, çözüm ve genel pazarlama uzmanlığı sağlar. Bunu markayı analiz ederek ve rakiplerine karşı nasıl performans gösterdiğini görerek yapıyorlar. Marka stratejileri olarak da bilinirler, pazar analizi, içerik pazarlaması, web sitesi denetimi, anahtar kelime araştırması ve video hizmetleri yoluyla küçük şirketleri bir güç merkezine dönüştürebilirler.

Neden bir marka danışmanı ile çalışmalısınız?

Marka strateji uzmanları rekabeti, pazar amacını ve çevrimiçi varlığı analiz etmek için pazar analizi yapar. Bunlar sayesinde şirketler, ana rakiplerini tanıyabilir ve onları geride bırakmak için bir strateji belirleyebilir. Rekabet analizi, şirketlerin muadillerinin hangi anahtar kelimeleri kullandığını anlamasını sağlar; aramayı optimize etmek için web sitelerini nasıl yapılandırdıklarını ve onları sosyal medyada örneğin instagramda takip eden kişi türleri. Marka danışmanları ayrıca, sorun yaşadıkları noktaları ve ihtiyaç duydukları çözüm türlerini bilmek için müşteri kişiliklerine derinlemesine bakarlar.

Marka danışmanlarının yeteneklerinin yanı sıra, sağlam bir ticari marka stratejisi oluşturmak, temel uzmanlıklarından bir diğeridir. Marka stratejileri pazarları ve rekabetleri, fiyatları, paketleri ve agresif ürün dağıtım yaklaşımlarını araştırabilir. Her ürün unsurunu göz önünde bulundurarak, bir şirketin ürün veya hizmetini, rakiplerini geride bırakarak tüketicilere daha çekici gelecek şekilde konumlandırabilirler.

Bir marka danışmanı, şirketlerin ticari markalarını daha yapısal ama yaratıcı bir şekilde amaç ve hedeflere ulaşmaya odaklıyor. Unutmayın, markalaşmanın matematiksel bir formülü yoktur, en iyi yol, sürekli olarak deneme yanılma sürecinden geçmektir.

Neden online marka danışmanı ?

Başarılı olup olmadığımızı anlayabilmemiz için analiz (ölçüm) yapabilmemiz gerekir. Firmanızı ölçülebilir hale getirmemiz için dijitale taşırız. Hedef kitleyi (potansiyel müşterilerimizi) kapı kapı gezerek ya da her gün mağamıza, ofisimize gelen kişileri teker teker tanımamız mümkün değildir. Fakat dijitalde bu mümkün. Firmanızı dijitale taşıyoruz, dijitale taşıdığımız firmanızı analiz ederek firmanıza özel doğru stratejiyi belirleyerek kazancınızı arttırıyoruz. 

Steve Jobs’ ın dediği gibi: Burada bulunma amacımız evrene bir çentik atmaktır.

dijital satis pazarlama danismanligi ismailaligokcek com instagram etkilesim arttirma organik buyume

Birebir Uygulamalı Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Danışmanlığı, Eğitim + Hizmet +Danışmanlık Bir Arada!
Son 1 Kontenjan Hemen Başvur!