dijital satis pazarlama danismanligi ismailaligokcek com instagram etkilesim arttirma organik buyume

Merhaba, ben İsmail Ali Gökçek. Dijital pazarlama ve sosyal medya danışmanıyım. Birçok sektörde çalışarak 15 yılda edinmiş olduğum satış ve pazarlamadaki bilgi, tecrübelerimi 2020 itibariyle dijital pazarlama olarak sizlerin hizmetine sunmaktayım. Onlarca işletmeye  rehberlik, danışmanlık, eğitim hizmetleri ile destek verdim. 
Onlarca kişiye de birebir satış ve pazarlama konularında eğitimler vermekteyim. Hocam sizin farkınız ne? diye soruyorsanız; ben kazanmak isteyen firma, şahıslara hizmet veriyorum. Amacım hizmet verdiğim firma ya da şahıslara para edecek değerler kazandırmaktır. 

Sosyal medya danışmanlığı hizmeti nasıl uygulanıyor?

Sosyal medya danışmanlığı, çalışmaya başladığımız ilk süreçte, danışmanlık verilecek olan hesapların eksik, hatalı ya da düzenlenmesi gereken noktaları tespit edeceğiz. Danışmanlık sürecimiz aylık 10 saatlik çalışmadan oluşmaktadır. 

Web sitem olmadan danışmanlık alabilir miyim?

Web siten varsa rakiplerinden 1:0 önde başlarsın. Neden?
Çünkü, dijital ölçülebilen, analiz edilebilen ve tanımlanabilen bir atmosfer. En iyi ölçüm ve analiz kaynağımızda her zaman web sitedir. 

dijital satis pazarlama danismanligi ismailaligokcek com organik buyume dijital satis uzmani dijital pazarlama uzmani

Web siten varsa, yapılan çalışmaların paraya dönüştürme süresi daha da kısalmaya başlıyor. Buradaki zamanın kısalması ya da uzaması tamamen senin müşterini tanımam ile alakalı bir durum. Senin dijital varlıklarına erişen kullanıcıyı (potansiyel müşterini) ne kadar kısa sürede tam anlamıyla tanımlayıp, öğrendiğimiz zaman bu süre bazında paraya dönüştürme sürende değişebiliyor.

 

Bildiri

Sosyal medya danışmanlığı, insanların sürekli düşüncelerinin değiştiği gibi dijitalin de her türlü probleme açık bir mecra olduğunu bildiğinizden dolayı hiçbir garanti vermemektedir. Başarının bir gecede değil, sıkı çalışma ile geldiğini bilmenizi isterim.

Çalışmak istemediğiniz ya da sonlandırmak istediğiniz sonraki ay gelmeden bildirmeniz durumunda karşılıklı nezaket çerçevesinde danışmanlık hizmetiniz son bulacaktır. Buradaki bilgiler dışında herhangi bir sorunuz olması durumunda: mail, instagram ya da whatsapp üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Referanslarımız

Birebir Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı